Serdecznie witamy


Zapraszamy do restauracji
poniedziałek-sobota 11.00-18.00

Godziny otwarcia nie dotyczą wynajmu sali.
Organizacja imprez: 601 250 516


„Stylowa” to jedna z najbardziej znanych i renomowanych restauracji w Białej Podlaskiej. Położona jest w centrum miasta, przy zbiegu ulic Brzeskiej i Prostej. Jej działalność rozpoczęła się na początku lat sześćdziesiątych XX wieku. Restauracja jest prowadzona przez „SPOŁEM” Powszechną Spółdzielnię Spożywców w Białej Podlaskiej, która w czasie ponad 80-letniej działalności, wielokrotnie udowodniła, że jak mało kto potrafi dbać o swoich klientów i gości.

Swoją sławę i renomę „Stylowa” zdobyła dzięki niezwykle urozmaiconej, tradycyjnej kuchni staropolskiej i białoruskiej, szerokiemu asortymentowi zup, pierogów, przystawek, daniom z ryb i doskonałym ciastom. Jej wyroby cieszą się od wielu lat uznaniem. Można je także kupić w sklepie firmowym mieszczącym się w tym samym budynku przy ul. Brzeskiej 16.

„Stylowa” to lokal przytulny, ciepły i pełen tradycyjnych klimatów. W dni powszednie można tu miło spędzić czas, delektując się kawą i ciastem, lub za przystępną cenę zjeść doskonały obiad.

Restauracja dysponuje komfortowo wyposażoną, klimatyzowaną salą (mieszczącą 120 osób), z możliwością dzielenia jej na mniejsze, bardziej kameralne pomieszczenia. Urządzona jest w sposób zapewniający swobodę poruszania się osobom niepełnosprawnym. Lokal jest doskonale przystosowany do organizacji wesel, balów, komunii, spotkań koleżeńskich oraz innych przyjęć okolicznościowych. Restauracja posiada także wyposażenie niezbędne do przeprowadzenia konferencji, szkoleń, prelekcji oraz spotkań biznesowych.

Zapraszamy

Ресторан Stylowa приглашает после завершения реконструкции.

ul. Brzeska 16
21-500 Biała Podlaska
Centrala kom. 601 602 644
tel. 83 343 41 51

Счетчик посещений: 182197